Nájemní Rádce

Vše, co jste chtěli vědět o pronájmu, a byli jste líní to hledat.

O nás

Co je Radce.UlovDomov.cz?

Rádce je informační portál, který se věnuje komplexně problematice pronájmů bytů a pomáhá vám, abyste spokojeně bydleli. Portál poskytuje relevantní informace z různých zájmových oblastí a zaměřuje se především na dvě základní skupiny zúčastněných osob – nájemníky a pronajímatele. Můžete zde najít celou řadu užitečných tipů a rad, které vám s vaším pronájmem jistě pomohou. Na našem portálu rovněž můžete nalézt další doplňující informace o českém trhu – jako například na jakých portálech inzerovat nebo naopak kde hledat nájem, smlouvy podle nového Občanského zákoníku, užitečnou literaturu nebo v neposlední řadě slovníček základních pojmů. Ke každému článku je otevřená diskuze, kde se můžete vyjadřovat k danému článku vyjadřovat a dále ptát. Naši zkušení redaktoři vám bezesporu s vašim problémem ochotně poradí.

Co je UlovDomov.cz?

UlovDomov je portál s největší nabídkou inzerátů v oblasti pronájmů bytů, který umožňuje nájemníkům pohodlně najít a jednoduše domluvit své bydlení a pronajímatelům na straně druhé pomáhá rychle získat nejvhodnější nájemníky. UlovDomov je první web v českých internetových vodách zaměřený čistě na pronájmy bytů a spolubydlení. Začal spolupracovat s každým pronajímatelem a makléřem, kterého našel, a vytvořil tak nejucelenější databázi nabídek pronájmů.

Kdo jsme?

Jsme parta nadšenců, která si na vlastní kůži vyzkoušela, jak je těžké se na českém trhu s pronájmy bytů zorientovat – jak se řeší smlouvy, provize, komunikace, legislativa… Hned na začátku nás například zarazilo, že v Praze platí jiná pravidla než v Brně. Rozhodli jsme se tedy, že vytvoříme informační portál, který všem lidem s uvedenými komplikacemi pomůže o této problematice získat přehled, a to bez ohledu na to, jestli se jedná o nájemníka, pronajímatele nebo jiný nezaujatý subjekt.