Nájemní Rádce

Vše, co jste chtěli vědět o pronájmu, a byli jste líní to hledat.

3D virtuální prohlídky – (r)evoluce v pronajímání i prodeji bytů

0

Vybrat si nové místo, kterému budete chtít říkat domov, není nikdy jednoduché. A chodit v současné situaci na desítky prohlídek různých bytů je asi to poslední, co chcete dělat. Bohužel, hledání bydlení se mnohdy nedá odsouvat několik měsíců.

Náší vizí je svět, kde je pronajímání snadné pro majitele, nájemníky i realitní makléře. Vše se stane na pár kliků a online. Virtuální prohlídky jsou předvojem takové budoucnosti a příjemné benefity v nich najde opravdu každý.

Jste na prohlídce, a přitom sedíte doma

Není nic jednoduššího než si uvařit dobrý čaj, lehnout s notebookem do postele a vyrazit na lov nového bydlení. Začnete kuchyní nebo obývákem? To je čistě na vás. Můžete se teleportovat z místnosti do místnosti a prozkoumat důkladně celý byt. Jednoduše se tak přesvědčíte, jestli je vše podle vašich představ.

Nevěříte? Vyzkoušejte si to sami👇

Jaké to bylo? Úplně nová dimenze, že? A to není zdaleka vše co 3D virtuální prohlídka umí. Na celý byt se můžete podívat z ptačí perspektivy a lze vygenerovat i půdorys s výměrami. Na první pohled je tak jasné, jak jsou všechny místnosti velké. Pokud by vám půdorys s výměrami přišel na takovou high-tech virtuální prohlídku snad až zastaralý, jedním kliknutím si celý byt můžete zobrazit jako 3D domeček pro panenky.

Floor plan - MatterportPůdorys bytu - Matterport

Disponuje byt nejnovější chytrou lednicí, automatickými žaluziemi nebo extra dávkou zabezpečení díky nepřekonatelný dveřím? To všechno se jednoduše dozvíte díky chytrým štítkům, které se dají umístit opravdu kamkoliv. Berete si s sebou na prohlídky metr, aby jste se ujistili, že vaše nová pohodlná postel padne do ložnice jako ulitá? I na tohle chytrá 3D prohlídka myslí. Stačí jeden klik a díky digitálnímu pravítku je z vás profesionální zaměřovač.

Virtuální měření

Virtuální štítky Matterport

 

Virtuální prohlídka prodává za vás

Není to ale jen o pocitech a dojmech. Ve prospěch virtuálních prohlídek mluví i data. Byty podle nich zmizí z trhu snadněji, rychleji a potenciálně za více peněz. Vaše nabídka se stane zajímavější a nemovitost bude v konkurenci obyčejných inzerátů působit daleko prestižněji.

statistiky virtuální prohlídky

Pokud jsou reality vaší profesí, online virtuální prohlídku oceníte dvojnásob. Dá se říct, že pracuje za vás, i když zrovna spíte nebo si užíváte čas s rodinou. Dveře nemovitosti jsou totiž díky 3D prohlídce stále otevřené a zájemci si byt mohou prohlédnout i bez vaší přítomnosti. Představte si, kolik času tímto ušetříte a o kolik bude váš byznys efektivnější.

Chcete o virtuálních prohlídkách pro realitní makléře zjistit více? Ozvěte se nám, rádi vám připravíme balíček na míru.

Pronájem bez starostí

U 3D prohlídek ale nekončíme. Našim klientům poskytujeme komplexní služby, které řeší hned několik potřeb v rámci pronajímání. Kromě toho, že připravíme kompletní vizuální prezentaci vaší nemovitosti, postaráme se také o nalezení spolehlivého nájemníka.

Zdarma a nezávazně vám pomůžeme určit optimální výšku nájemného, a pokud si plácneme, vytvoříme pro vás virtuální prohlídku, připravíme kvalitní fotografie a sepíšeme poutavý inzerát. Nabídku vyvěsíme na všechny důležité inzertní portály, vážné zájemce důkladně prověříme, a následně vám doporučíme ty nejlepší kandidáty. Pokud vás 3D virtuální prohlídky zaujaly, více informací najdete zde.

Sdílet.

Komentáře